ul. 1 Maja 45, 97-400 Bełchatów
tel. (44) 789 06 78 • 605 566 071
email: biuro@arpaprint.pl
 
Kalkulator cen etykiet samoprzylepnych

Kalkulator cen etykiet samoprzylepnych służy do wyliczania wartości zamówienia dla druku z rolki na rolkę na podstawie formatu etykiet oraz ilości etykiet. Minimalne zamówienie dla tego rodzaju druku to 10 m2. Istnieje możliwość łączenia kilku rodzajów etykiet - w tym przypadku prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub poprzez formularz dostępny w dziale "Kontakt".

Jeżeli potrzebujecie Państwo wydrukować mniejszy nakład niż 10 m2, proponujemy druk wielkoformatowy na folii samoprzylepnej błyszczącej lub matowej. Maksymalna szerokość folii to 160 cm (bez nacinania ploterem tnącym) lub 137 cm z nacinaniem etykiet na ploterze tnącym. W tym przypadku etykiety samoprzylepne są zwijane w rulony o maksymalnej szerokości 137 cm.

Etykiety samoprzylepne drukujemy także akruszowo gdzie maksymalna wielkość arkusza to SRA3 (320x450 mm) i docinamy je na poszczeólne użytki na gilotynie lub nacinamy na ploterze tnącym.

Rodzaj meteriału:
Szerokość: mm
Wysokość: mm
ilość: sztuk
Rodzaj transportu:
Kierunek nadruku oraz sposób nawoju *)
nazwa firmy *)
kod pocztowy *)
miejscowość *)
ulica *)
nr posesji *)
nr lokalu
NIP *)
nr telefonu *)
email *)
*) jeżeli nie zostanie wybrany inny kierunek nadruku oraz sposób nawoju, zamówienie będzie realizowane według naszych ustawień,
*) tak oznaczone pola są wymagane aby uaktywnił się poniższy przycisk do wysłania zamówienia.

Wartość zamówienia: 0.00 zł. netto
koszt transportu 0.00 zł netto
(do cen zostanie doliczone 23% VAT)
© 2006-2020. F.H.U. RPNET. Wszystkie prawa zastrzeżone.