ul. Przemysłowa 4, 97-400 Bełchatów
tel. (44) 789 06 78 • 605 566 071
email: biuro@arpaprint.pl
 
Etykiety samoprzylepne (także personalizowane)

Etykiety samoprzylepne drukujemy na trzy sposoby (w zależności od technologii zadruku, drukujemy już od 1 sztuki). Wykorzystujemy do tego druk wielkoformatowy (max. szerokość zadruku 156 cm lub 137 cm jeżeli etykiety byłyby nacinane na ploterze tnącym), druk rolowy z rolki na rolkę (idealny np. do etykieciarek) oraz druk arkuszowy (maksymalna wielkość arkusza SRA3 czyli 32x45 cm) z docinaniem na gilotynie lub nacinaniem ploterowym. Etykiety drukujemy i wycinamy w dowolnym kształcie.

Dla druku wielkoformatowego oraz arkuszowego nacinanie wykonujemy na ploterach marki SUMMA dzięki czemu mamy 100% pewności że powtarzalność nacięć będzie idealna dla całego nakładu.

Dla druku rolowego (z rolki na rolkę) stosujemy zautomatyzowany system nacinania, rozcinania na odpowiednią szerokość rolki oraz usuwania ażuru (niezadrukowanego naddatku).

Stosujemy papiery samoprzylepne oraz folie (białe, bezbarwne, kolorowe, metaliczne) z różnego rodzaju klejem, stosowane w różnego rodzaju przemyśle (od spożywczego po chemiczny) spełniające odpowiednie wymagania dla danego przemysłu.

W druku z rolki na rolkę drukujemy także etykiety bezklejowe stosowane np. do automatycznego zawijania krówek reklamowych.

Zapraszamy do zapytań.

© 2006-2024. F.H.U. RPNET. Wszystkie prawa zastrzeżone.